Betine Kayıt

Betine
Betine

Aşağıda belirtilen kurallar dahilinde ve aşağıda belirtilecek olan bilgileri paylaşma sureti ile isteyen herkes, betine kayıt işlemini gerçekleştirebilir. Üyelik işlemini gerçekleştirmeniz, betine ile çalışıp, bu sitenin sunmuş olduğu çok farklı avantajlardan yararlanmanız anlamına gelecektir.

Betine Güncel Adresi İle Giriş

Öncelikli olarak hesap açabilmek için, ana sayfaya ulaşma kapsamında, betine güncel adresi ile giriş işlemini yapmanız gerekecektir. Siz siteyi açmaya çalıştığınızda ve hesap oluşturmaya çalıştığınızda, bu site hakkında verilmiş kapatılma kararı ile karşılaşabilirsiniz. Bu kararın etkilerini ortadan kaldırmak amacı ile yapmanız gereken farklı yöntemler bulunabilir. Ancak yalnızca yeni ve güncel giriş adresini kullanmanız da, bu siteye sağlıklı bir şekilde erişim sağlamanız anlamına gelecektir.

Betine Adresini Nereden Bulacaksınız?

Peki üye olmaya karar verdiğiniz, hesap açmaya karar verdiğiniz anda, adresin değiştiğini gördünüz. Bu durumda, betine adresini nereden bulacaksınız? Çok kısa bir şekilde, seçenekler hakkında yani başlıklar ile birlikte sizlere seçenekler hakkında bilgi verelim. Henüz bir hesap açmadığınız için, yeni adresi internetten bulabilirsiniz. Henüz bir hesap açmadığınız için, bu sitenin yeni adresini sitenin Facebook, Twitter gibi resmi sosyal medya hesapları üzerinden bulabilirsiniz. İsterseniz bunlar ile araştırma yapmak zorunda kalmadan, betine giriş linki şeklinde sizlere hazırlayıp sunduğumuz bağlantı adresini de kullanıp, siteye erişim sağlamanız mümkün olabilir. Hesap açmış bir şahıs olsaydınız, bu durumda müşteri hizmetlerinin sizlere ulaşmasını bekleyeceksiniz. Müşteri hizmetleri sizlere e-posta ve SMS ile yeni ve güncel giriş adresini gönderecektir.

Betine giriş
Betine giriş

Betine Hesap Açma Kuralları

Başvuru yapmadan önce, onay almak istiyor iseniz, betine hesap açma kuralları hakkında bilgi sahibi olmanız gerekecektir. Sadece 18 yaşında ya da üzerinde olanlar hesap açabilir. Herkes, sadece kendine ait bir tane hesap açmak zorundadır. Herkes başvuru belgesine doğru ve gerçek bilgileri vermek zorundadır. Vereceğiniz adres üzerinde, bulunduğunuz ikametgah adresinde ya da kullanacağınız ip adresinde yaşayan şahıslar veya aile fertleri tarafından da sadece bir tane hesap için başvuru yapılabilir. Sadece bir tane hesap açılabilir. Site tarafından, şart ve kurallar dışında hareket gerekçesine istinaden, iptal işlemi yapılmış ise, aynı bilgiler ile yeniden üyelik başvurusu yapamazsınız. Yapsanız bile, onay alma imkanı bulunmayacaktır.

Betine Üyelik İçin Vereceğiniz Bilgiler

Hesap açmaya karar verdiğinizde, hangi bilgileri paylaşacaksınız? Betine üyelik için vereceğiniz bilgiler standarttır. Nedir standart olan bu bilgiler? İsim ve soy isim bilgisi, kişisel bilgiler kapsamında verilir. Bulunuyor ise, ikinci isim bilgisi verilir. Cinsiyet seçimi yapılır. Gün, ay ve yıl olacak şekilde, doğum tarihi yazılır. Bir kullanıcı adı ve şifre meydana getirilir. İrtibat için bir elektronik posta adresi ve bir cep telefonu numarası verilir. Bu bilgilerin verilmesi zorunludur. Açık adres, şehir ve ülke dahil olacak şekilde paylaşılır yani bu bilginin verilmesi zorunludur. Site içerisinde, finansal işlemlerde kullanacağınız para birimi seçimi yapılır. Euro, Dolar ya da Türk Lirası döviz kurları ya da para birimleri üzerinden seçim işlemini yapabilirsiniz.

Betine Aktivasyon Linki

Başvuru belgesini yukarıda verilen bilgiler kapsamında doldurup, inceleme ve onay işlemi için müşteri hizmetlerine göndereceksiniz. Şartlar dahilinde başvuru yapmış iseniz yaptığınız başvurunun onaylandığını, betine aktivasyon linki ile anlayacaksınız. Bu nedir? Bu onay almış üyelerin yazmış oldukları elektronik posta adresine, siteye giriş yapmak amacıyla gönderilen adres anlamına gelir. Bu adres üzerinden siteye ilk defa giriş işlemini yapmak zorundasınız. Bu sayede ip adresiniz sistemde tanımlanacaktır.

Betine Üyelik Ücreti Ve Belge Talepleri

Merak etmeyin, betine üyelik ücreti ve belge talepleri konusunda, karşınıza herhangi bir bildirim çıkmayacaktır. Üyelik ücreti alınması gibi bir durum yoktur. Aynı zamanda belge talep edilmesi gibi herhangi bir durumda bulunmamaktadır. Tabii ki ilerleyen aşamalarda, betine kayıt işlemini yapmış olan şahıslara, hesap doğrulama  yönünde bir bildirim gelebilir. Böyle bir durumda da katılım sağlamanız, açtığınız hesabın doğruluğunu, verdiğiniz bilgilerin doğruluğunu ispatlamanız yani teyit etmeniz gerekebilir. Üye olduğunuz andan itibaren, bu siteyi, bu sitenin online hizmetlerinin tamamını, yatıracağınız paralar ile birlikte, rahat, özgür ve güvenli bir şekilde kullanma şansına, hakkına sahip olacaksınız. Üstelik yeni ve ilk defa hesap açma işlemini yaptığınız için, bedava promosyon olarak tanımlanmış deneme promosyonu alma hakkına da sahip olacaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*