Betine Çekim İşlemleri

Finansal açıdan ya da finansal işlemler açısından bu siteyi değerlendirdiğiniz takdirde ya da araştırdığınız takdirde, özellikle betine çekim işlemleri açısından piyasanın en kaliteli, en hızlı ve en nitelikli yabancı iddaa siteleri arasında yer aldığını göreceksiniz. Oldukça uygun limitler ile çok çok farklı seçenekler ile ve aynı zamanda, hızlı bir şekilde ödeme yapan sitelerinden bir tanesidir. Tabii ki sorun yaşamadan kazandığınız parayı almak istiyor iseniz, finansal departman tarafından ya da genel anlamda site tarafından belirlenmiş, oldukça basit kurallara, para çekme kurallarına ya da diğer adı ile ödeme kurallarına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Betine Nasıl Para Çekerim?

Yöntemler ve kurallar hakkında bilgi vermeden önce, isterseniz, betine nasıl para çekerim? Sorusunun karşılığını sizlere anlatalım. Para çekmek için, siteye giriş yapacaksınız. Siteye giriş yapıp, hesabım bölümüne geleceksiniz. Hesabım bölümüne geldikten sonra, Türkçe, para çek şeklinde bir bölüm daha, bir alt başlıkta hazırlandığını göreceksiniz. Buradan seçim işlemini yapacaksınız. Karşınıza para çekme talep formu olarak tanımlanmış bir ekran gelecektir. Burada tercih edebileceğiniz ödeme yöntemleri bulunmaktadır. Size uygun olan ödeme yöntemini seçeceksiniz. Para çekme talep formuna, seçtiğiniz yönteme göre cüzdan numarasını, kart numarasını, hesap numarasını yazacaksınız. Kontrol edecek, doğru olduğunu göreceksiniz. Çekmek istediğiniz para miktarını yazıp, bir kez daha kontrol ettikten sonra, onay vereceksiniz. Sizin onay vermeniz ile birlikte, göndermiş olduğunuz para çekme  talep formu, finansal departmana ulaşmış olacaktır. İnceleyecek, uygun görüldüğü takdirde, onay verilecektir.

Betine Giriş Adresi

Tabii ki hesabım ve para çek bölümüne ulaşabilmek için, betine giriş adresi ile öncelikli olarak ana sayfayı açmanız gerekecektir. Siz para yatırıp, kullandıktan ve para kazandıktan sonra, para çekme talimatı vermeden site kapatılmış yani hakkında erişim engelleme kararı verilmiş olabilir. Bu giriş problemini ortadan kaldırmak için, yeni giriş adresini kullanmanız yeterlidir. Teknik çözüm yöntemleri ile uğraşmanıza, vakit kaybetmenize ya da araştırma yapmanıza gerek yoktur. Sadece yeni ve güncel giriş adresini kullanmanız yeterlidir.

Betine Kaç Oldu?

Siteyi açma, hesaba ve para çekme bölümüne gelme konusunda, yeni giriş adresini bulmak amacıyla, betine kaç oldu? Şeklinde araştırmayı internetten yapmanıza dahi gerek yoktur. Peki ne yapacaksınız? Hemen hazırladığımız ve sizleri resmi sitenin ana sayfasına götürecek olan betine giriş linki ile hareket etmeniz, seçim işlemini yapıp, ana sayfayı açmanız yeterlidir. Buradan hareket edip, tabii ki ana sayfaya ulaşacak, kullanıcı adı, şifre bilgisini yazıp, hesabım bölümüne geleceksiniz.

Betine Ödeme Yöntem Ve Miktarları

Para çekme işlemleri konusunda, isterseniz şimdi sizlere, betine ödeme yöntem ve miktarları hakkında bilgi verelim. Alternatif seçeneklerin olduğu ifade edilmiştir. Buna göre, banka hesaplarınızı kullanabilir, havale ya da EFT yöntemi ile para çekme talimatı verebilirsiniz. İz bırakmadan para çekme yöntemlerini kullanmak, adınızın, soyadınızın ve banka hesabınızın gündeme gelmesini istemiyor iseniz, bu durumda, bitcoin ile para çekme, ecopayz ile para çekme, payfix ile para çekme, papara ile para çekme, neteller ile skrill ile para çekme gibi seçenekleri kullanmanız da mümkün olacaktır. Ödeme limitleri konusuna gelince, bu sitede ya da bu sitenin finansal departmanında konulmuş kurallara göre, en düşük ödeme miktarı 100 Türk Lirası olacaktır. En yüksek ödeme miktarı tek seferde 10.000 Türk Lirasıdır yani para çekme talep formuna tek seferde, en fazla 10.000 Türk Lirası yazabilirsiniz. 1 günde en fazla ne kadar çekebilirsiniz? 3 defa para çekme talimatı verebilirsiniz. Buna bağlı olacak şekilde, 1 günde en fazla 30.000 Türk Lirası para çekebilirsiniz.

Betine Ne Kadar Sürede Ödeme Yapıyor?

Bir de, betine çekim işlemleri konusunda, ödeme süresi hakkında sizlere bilgi verelim. Betine ne kadar sürede ödeme yapıyor? Ödeme konusunda finansal departman ve finansal departman üzerindeki iş yoğunluğu belirleyici olmaktadır. Buradan hareket ile ödeme işlemlerinde en düşük zaman diliminin, 10 dakika ve en yüksek zaman diliminin, 30 dakika olduğu görülecektir. Bugüne kadar yapılan uygulamalar takip edildiğinde ve kullanıcı yorumları dikkatli bir şekilde incelendiğinde, 30 dakika maksimum ödeme süresinin geçilmediği tespit edilebilmektedir. Eğer bu süre içerisinde de ödeme almamış iseniz, vakit geçirmeden canlı destek ile görüşmeniz, yazılı ve görsel destekler ile birlikte başvuru yapıp, yaşanan problemi hızlı bir şekilde ortadan kaldırmanız mümkün olacaktır. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*